Site Chat Kuralları

Merhaba değerli www.Sesliremix.com Kullanıcıları Sitemizde Daha kaliteli ve Seviyeli bir Ortamda Sohbet edebilmeniz için uyulmaı gereken kurallarımız vardır. bu kurallara misafir, user, görevli, site yöneticileri ayırt etmeksizin herkesin uyması gerekmektedir. uymadıkları taktirde gereken ceza verilmektedir.

İşte Sitemizde Uymanız gereken kurallarımızdan bazıları şunlar;

- Site İçerisinde her bilgisayarın başında bir birey olduğunu bilerek ve bu ortamda bi araya geldiğiniz ortak saygı ve sevgi çerçevesinde hraket edilmesi gerektiğini bilerek herkese karşı saygılı davranmaslınız.

- Sohbet odalarımızda muhabbet ederken kesinlikle argo, küfür ve hakaret edici davranışlarda bulunmanız kesinlikle yasaktır aksi taktirde sitemizden uzaklaştırılmak zorunda kalıcaksınız.

- Chat odalarımızda yaşadığınız sorun ve sıkıntıkları yetkili arkadaşlara bildirmelisiniz.

-Kullanıcılar arasında skype, facebook, mail adresi vermek kesinlikle yasaktır..

- sitemizde reklam atan ve sürekli flood atan kullanıcılar siteden uzaklaştırılacaktır.

-Sitemizde diğer kullanıcılara zorlamaya giderek mikrofon aldırmak, kamera açtırmak gibi şeyler kesinlikle yasaktır herkes hür iradesi ile bunları yapmalıdır ve bunları yapmakta zorunlu değildirler.

-Sitemizde Görevli Arkadaşların kullanıdğı komuta diğer görevli arkadaşlar saygı göstermek zorundadırlar. haksızlık yapıldığını düşündüğünüzde bu konuyu sorunlar odası görevlileri  ile konuşarak çözüme gidiniz.

-Görevli Arkadaşların bir alt görevliye saldırı, özelden reklam, ve küfür gibi davranışlarda bulunmadığı sürece komut kullanmaya yetkileri yoktur.

-Hiç bir Görevli üzerinde veya User Üzerinde gereksiz komut kullanılması kesinlikle yasaktır.

- Sitemizde Din, Dil, Irk, Cinsiyet ayrımı Yapmak Kesinlikle yasaktır. Aksini yapan kim olursa Olsun cezalandırılacaktır.

-Sitemize Üye Olduğunuzda Üyelik bilgilerinizi Sadece Site Kurucusu görmektedir ve gizlilik ilkemiz doğrultusunda kimseye verilmemektedir.

-Üyelik bilgilerinizi değiştirmek için site sahiplerimiz ile iletişime geçiniz.

-üyelik Sözleşmesindek Kurllara uymadığınızda hakkınızda yasal İşlem Başlatılabilir.

-Üye Oludğunuz nickin bir başkasına vermeniz ve başkası sizin Nickiniz ve Şifreniz İle sitemize giriş yapması kesinlikle yasaktır.

-Üye Olduğunuz Nick ve şifre İle Sitemize Sizden habersiz Saldırı olduğunda Sorumluluk tamemen sitemize aittir her hangi bir sorumluluğunuz Yoktur.

-Sitemizde ücretli yani paralı olarak Aldığınız Yetkilerde Site Kurallarına aykırı davranışlarda bulunmanız halinde göreviniz silinir ve herhangi bir ödeme geri verilmemektedir.

Sitemizde kurallara uyduğunuz taktirde sitemizdeki bütün avantajlardan yararlanabilir  aksini yapanlar ise sitemizden uzaklaştırılmaktadır. sevgi ve saygıyı ön planda tutarak bu platformda kalmayı tercih ediniz.

Bizleri tercih Ettiğiniz için teşekkür eder hoş vakitler geçirmenizi Dileriz..

Site Yönetim