Görüntülü konuşma siteleri
Pazar, Ekim 27, 2013
4 Yorum

Merhaba arkadaşlar görüntülü konuşma siteleri bildiğiniz üzere internet ortamında yani sanal alemde oldukça fazla tercih edilen bir muhabbet yoludur. Bu yüzdende oldukça fazla bu hizmeti sunan siteler vardır. görerek konuşma yapabilmek için sizin ve karşınızdakinin bir adet web kameralı olması yeterldir bunlar elinizde var ise yapmanız gereken bu hizmeti sunan sitelerden birisine giriş yapmak ve karşınızdaki kişi yada kişiler ile muhabbetinizi etmeye başlamak. www.Sesliremix.com görüntülü sohbet platformudur.

Öncelik İle bu tarz hizmet veren siteler, sesli chat siteleri, arkadaşlık siteleri, sosyal paylaşım siteleridir şimdi aralarındaki farklardan bahsedecek olursakta en önemlisi sosyal paylaşım sitelerinde  arkadaş listeniz içinde olan kişiler ile görerek konuşabilirsiniz, arkadaşlık siteleride genel olarak böyledir fakat en önemlisi ve bizimde sitemizin içinde olduğu seslichat hizmeti sunan sitelerde ise sadece giriş yapıp odalardan birindekeni kamaeranızı açıp muhabbetinizi diler mikrofonda dilerde yazarak yapabilmenizdir.

Bu tarz hizmet veren sitelerin en büyük avantajı ise karşınızda muhabbet ettiğiniz kişiyi görebilmeniz bildiğiniz gibi bu sitelere art nietle giren insanlarda olduğu için sizleri kandırmaya çalışabilirler görerek sesini duyarak sohbet ettiğiniz için bu tarz şeylerin olma olasılığı oldukça azdır.

Evet şimidi ise size görek muhabbet edilen bu platformlardaki bir diğer konudan bahsedicem arkadaş, dost sevgili arayan insanlar bu ortamlara bu sebeple giren insanların sayısıda küçümsenmecek kadar az ve oldukça fazladır. sanal alemde oldukça vakit geçiren insanlar bu ortamda aradığı dürüst, ve doğru insanla bir arkadaş kurmak , dostluk etmek, yahut bir sevgili bulmak için bu ortamlarda insanlr ile tanışıp kaynaşmaktadırlar doğru olduğunu ve doğru buldukları kişiler ile kamera aracılığıyla ettikleri muhabbetler ile biribirlerini tanıyıp  sıkı bir bağ kurarak sanal bir arkadaş veya sevgili bulabilirler.

Bazı insalara bu Çok Saçmada gelebiliyor sanal ortamda arkadaşmı olur, dostmu olur, sevgilimi olur gibi diğer yandan buna karşı çıkan insanlar ise doğru insanın ne zaman ve nerde insanın karşısında çıkmayacağını düşünmekteler. ve  gerçek hayattada yalan söyleyen ve güvenilmeyen oldukça fazla insanın olduğunu bu yüzdende iki ortam arasında fark olmadıklarını düşünmekteler.

Siz değeleri misafirlerimiz bu ortamda yer almak istyorsanız giriş resimlerinden birisine tıklayın ve açılan penecereden bir nick yazarak giriş butonuna basın. giriş te sorun yaşıyorsanız bunun sebebi speakychat javasını yüklememeniz olabilir yüklemeyi ekranıza çıkan uyarından yahut ana sayfadaki activexindir botonuna tıklayarak 10 snye içind ekurulum yapıp tekarar girş yaptığında bu sorun ortadan kalkacaktır.

Not: Yükleme 1 sefere mahsus yapılmaktadır diğer girişlerinizde odalara direk düşeceksiniz.

Yorumlar

4 Yorum
 1. Onur
  08 Ocak 2014

  Yeniyim :D 2. nihat
  24 Ocak 2014

  arkadaş arıyorum 3. ahmet
  14 Şubat 2014

  coookkk güzel avrattt 4. yunus
  22 Şubat 2014

  Selam her kese ben asghar irandan tahran kentinden katiliyorum.Yorum Ekle


3 + = 4

   Site Bilgisi

   SesliRemix
   on Google+
   DMCA.com