Sesli Chat Arka Plan
Salı, Aralık 17, 2013
Yorum Yok

Sesli chat sitelerinde en çok kullanılan arka planlar, sesli chat arka plan resimler, fon resimleri, oda arka planları, oda fonlarını sesliremix.com sizler ile paylaşıyor.

Hepiniz bir seslichat sitesinde görev ve oda sahibisinidir ve odanızın güzel bir arka plan resmine ihtiyacı mutlaka olacaktır kimseye rica minnet oda arka planı yaptırmamak isterseniz sizler için birbirinden güzel oda arka planlarını paylaşıcam ufak bir resim düzenleme programı ile indiridğiniz resimlerin boyutlarını düzenleyip odanızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Eğer bu sitede bir oda sahibiyseniz dizayn odamızdaki görevli arkadaşlar ile görüşüp istediğiniz bir oda arka planına sahip olabilirsiniz. siz nasıl bir arka plan istediğinizi söylediğiniz taktirde dizayn odası görevlilerimiz mutlaka sizlere yardımcı olacaktır. işte sizlere örenek olarak koyduğum oda arka planlarından bazıları güzel güle kullanın arkadaşlar yanlız sizlerden rica fonlar hakkında düşüncelerinizi isteklerinizi yorum olarak bizlere bildirmeniz dileiğiniz gibi bir oda fonu sahibi olamk istersenizde yorum olarak nasıl bir oda fonu istediğinizi söyleyin sizlere yardımcı oluruz. görüşmek dileiğiyle hoşçakalın sitemizi her zaman ziyaret etmeniz dileğiyle..

 

 

 

 

 

Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yazılmadı

Yorum Ekle


6 + 5 =

   Site Bilgisi

   SesliRemix
   on Google+
   DMCA.com