SesliChat, SesliSohbet Oda Arka Plan Fon Dizayn
Salı, Mart 4, 2014
2 Yorum

Seslichat seslisohbet oda arkaplan fon dizayn : merhaba değerli ziyaretçimiz seslisohbet seslichat sitelerinden görevlilerin ve oda sahiplerinin en çok önemsediği şey odasıdır. Her görevli seslichat arkaplan, seslichat oda fonu, seslichat oda dizaynları ile ilgilenmektedir ve günlük gaftalık olarak bu arka plnaları, fonları, dizaynları yenilmektedirler.

Sesli chat oda arka planı yapmayı bilen arkadaşlar kendileri odalarının dizaynlarını yapabilmektedir fakat herkes fon yapma konusunda ileri düzeyde bilgili değildir. sesli chat sitemizde sizler için arka plan yapma programı, seslisohbet oda arkapanları fonları dizaynları ve bunun harcinde flash nick yapma programları hem yazılı hemde resimli flash nick yapabileceğiniz 2 adet program paylaşımları yaptık. Ana sayfamının üst kısmında bulunan arkama kısmına arka plan, flash nick yapma şekilnde yazarak Enter tuşuna tıklayarak arama yapıp oda fonlarını yada oda arka plan yapma programlarına ulaşablirsiniz.

Sözü fazla uzatmadan sizler için derlediğimiz 2. sesli chat arka plan resimleri paylaşımızı yapıyoruz. arka plan fonları hakkında olumlu yada olumsuz fikir ve düşüncelerinizi bizlere bildirmenizi rica ederiz.. Bunuda sayfanın altındaki yorum ekle kısmından yorum olarak belirtebilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

http://i.hizliresim.com/KrDArN.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

2 Yorum
 1. TYPİNG
  06 Mart 2014

  Musa hani Benim doğum günü fonum:D Emeğine Sağlık kardeşim 2. Jé VéuX !!
  06 Mart 2014

  Kardeşim yorum için teşekükür ederim doğum günü fonlarını paylaşmadım. özel oldukları için ama istersen onlar içinde bir paylaşım yaparımYorum Ekle


3 + = 5

   Site Bilgisi

   SesliRemix
   on Google+
   DMCA.com